محل تبلیغات شما

ما مسیحیان ایمان داریم که همه گناهان ما با قربانی شدن عیسی مسیح بر صلیب پاک میشود و با زنده شدنش ما نیز تبدیل به انسانی با روح جدید میشویم ولی پیروان همه ادیان دنیا منتظرند بمیرند تا برحسب وعده پیامبرانشان که در زمان حیاتشان هیچکسی را شفا نداده بودند پیروانشان را بعد از مردن شفاعت بدهند!! پیروان ادیان چه تضمینی در " این دنیا " گرفته اند تا در دنیای بعدی شفاعت یابند؟!!! اگر به دینشان ایمان دارند که گاوپرستان هم دارند و دوم آنها باید عبادت های واجب دینی و احکام فیزیکی مذهبی شان را هم بجا اورند تا نجات یابند و وعده داده شده در قیامت دو ترازو یکی برای ثوابهایشان دیگری هم که مطمئنا از سنگینی خواهد شکست برای گناهانشان !!! ولی اجازه بدهید تضمینات خداوندم عیسی مسیح را که فرمود من اولین و آخرین هستم را بگویم ما بجز شرط ایمان به مسیح بعنوان خداوند و نجات دهنده، شرط و شریعت و رسم دیگری نداریم؛ نخست اینکه در بیشتر کتابهای تاریخ و کتیبه های یونانی و رومی و اسراییلی و حتی بعضی کتابهای دینی غیر مسیحی هم از مرده زنده کردن و شفا دادن و معجزات خارق العاده شخصی بنام یشوع یا عیسی یا کریستوس نام برده شده و نوشته شده که نه تنها  پیروانش، افراد بسیاری چند روز بعد از مرگش او را زنده دیده اند البته تضمین های زیادی هست که ثابت میکند تنها نجات دهنده انسانها عیسی مسیح است که من به کمی از انها اشاره میکنم بعضی از برادران و خواهران مسیحیم و شخص خودم شهادت از دیدن عیسی و معجزات عیسی داده ایم و من قاطعانه شهادت میدهم که عیسی مسیح چند سال پیش بدستان من ناچیز مرده ای را زنده کرده است خداونم عیسی را سپاس و جلال باد تا ابدالآباد گرچه کسی باور نکند ولی خود من شاهدم، بهتر است به تضمینات اعتقادی و ایمان به عیسی مسیح اشاره کنم، عیسی مسیح تنها شخص معنوی است که در زمان زندگی زمینی تن به ازدواج و خرید خانه و اجناس و زمین و کلا مادیات و لذات دنیا نداد و صادقانه ان تعریفی که ما از یک شخص معنوی و یک پیامبر داریم که اینچنین بی الایش باشد را جامه عمل پوشاند، معجزات خداوند عیسی متفاوت از معجزات پیامبرانش جنبه حیاتبخشی دارد مانند شفاهای جسمی افراد کور و کر و لال و لنگ و دیوانه و بیمار، شفاهای روحی خارج کردن جن و ارواح پلید از اشخاص، زنده کردن مردگان و زنده شدن از مردگان، بخشیدن کامل گناهان یک انسان،  شنیدن ندای درون انسانها و به واقعیت پیوستن تمامی پیشگوییهایی که در انجیل مکاشفه مسیح به یوحنا میگوید.؛؛  با در نظر گرفتن اینهمه خصوصیات متعالی مسیح، آیا شما در تاریخ انسانها از بزرگان و اسطوره ها شخص دیگری را میشناسید یا حتی در کتابی خوانده اید که شخصی مانند عیسی مسیح اینهمه توانا و فداکار و مهربان و بخشنده باشد و همه خصوصیاتی که در بالا ذکر کردم را داشته باشد؟ و قادر به انجام هر شفا و معجزات حیاتبخش و سلامتی باشد؟ حتی تا به امروز نیز بوسیله پیروانش معجزات انجام بدهد؟

داوری بوسیله کلام عیسی مسیح.

ما مسیحیان ایمان داریم که همه گناهان ما با قربانی شدن عیسی مسیح بر صلیب پاک میشود.

مسلمانانی که میگویند اسلام کامل ترین دین و کتاب قران کلام خداست؟؟

عیسی ,مسیح ,معجزات ,زنده ,ایمان ,شخص ,عیسی مسیح ,که در ,داریم که ,و معجزات ,است که ,مسیحیان ایمان داریم

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Time Industrial Machines Producer ماشین سازی تایم اخبار جامع استان تهران نرم افزار حسابداری ❤قــصــر رمـــان نوشته های خودمه❤ آموزش اسکیت سیگما رایانه به روزترین اطلاعات تخصصی گردشگری و توریست خاطرات کودکی دلبر شیرینم ساختمان 20 رابکس | Rabex